Добірка ресурсів, які стануть допоміжними у будь-якій ситуації: освітянам, батькам, дітям, психологам та усім, кому важлива підтримка.
Кожному і кожній з нас потрібна підтримка, адже ми ніколи не знаємо як наше тіло і мозок відреагує на стрес наступного разу. Платформа Resilience.help сформувала добірку ресурсів, які стануть допоміжними у будь-якій ситуації: освітянам, батькам, дітям, психологам та усім, кому важлива підтримка.
Матеріали завантажуйте на телефон, аби вони завжди були під рукою :
- Довідник «Як подолати надмірний стрес (виклики війни)»: допоможе впоратись з наслідками надмірного стресу в часі війни. Його основна ідея — дати прості вправи, щоб подбати про себе та підтримати оточуючих: https://tinyurl.com/bdfj8tna.
- Буклет «Турбота про дітей під час конфліктів та вимушеної міграції»: інформація для дорослих, що опікуються дітьми в умовах конфліктів та вимушеної міграції: детальний опис психологічних складнощів; конкретні поради щодо спілкування, підтримки, похвали, тривог, керування агресією, заохочень до гарної поведінки та підтримки режиму дня дітей: https://tinyurl.com/3rvy6u4d
- «Дихальні картки»: набір із 15 зображень з інструкцією — інструмент для заспокоєння, контролю тривоги та стресу від психологині Світлана Ройз: https://tinyurl.com/ymfkuar6.
- Стаття «Втрата дому: як допомогти дитині впоратися»: поради від психологині Марії Жолтикової про те, як допомогти дитині впоратися із втратою, що робити, коли дитина постійно питає про дім та чого не варто робити: https://tinyurl.com/rxf37jjk.
- Посібник «Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир»: допоможе пояснити дитині й підлітку тяжкі питання втрат, причин війни, вимушеного переселення за допомогою сучасної української літератури: https://tinyurl.com/3sm44m6v.